Loading...

 

O nasRestauracja Tokyo Sushi'n'Grill

Restauracja Tokio Sushi`n`grill to miejsce, w którym zapraszamy w podróż narodzoną z pasji do kulinarnego dalekiego wschodu .Nasza kuchnia to więcej niż jedzenie – to również przygoda z fascynująca kulturą kraju kwitnącej wiśni. Kulturą, gdzie każdy gest i każde słowo ma swoją wagę, a smakami i aromatami trzeba się delektować, niespiesznie smakując kolejne kęsy. To miejsce dla każdego, kto chce choć na chwilę zapomnieć o szalonym tempie codzienności i zanurzyć się w atmosferze egzotyki.

Sekretem sukcesu restauracji Tokio są japońscy mistrzowie kuchni. Gotując zgodnie z tradycyjnymi recepturami, przywiązują ogromną wagę do wszystkich prawideł wschodniej sztuki kulinarnej. Dzięki temu każde ziarenko ryżu traktowane jest z należną mu uwagą, a kawałki ryby są zawsze perfekcyjnie pokrojone, o idealnym kształcie i grubości. Mistrzowie sushi i sashimi z szacunkiem podchodzą do tradycyjnych receptur. Zasadą kuchni japońskiej jest koncentracja na naturalnym smaku poszczególnych składników potraw. Dlatego też każdy składnik podawany jest w osobnej miseczce, aby smaki sie nie mieszały, a potrawy praktycznie nie są przyprawiane.

Zapraszamy!
Anita Agnihotri i Mariusz Łuszczewski

 

KUCHNIA JAPOŃSKA

Zgodnie z kanonami wschodniej kultury wiedzą, że na drogę do mistrzostwa może wejść tylko znakomity rzemieślnik, który opanował zasady swojej profesji. Nie oznacza to, że w orientalnej kuchni brak kreatywności, ale tylko najlepsi kucharze decydują się na eksperymentowanie z klasycznymi recepturami. Przyrządzeni sushi przypomina ceremonię parzenia herbaty – każdy element ma swoje miejsce i znaczenie.
Jedzenie w Naszej restauracji to nie tylko zaspokajanie potrzeb człowieka, to także doznanie estetyczne i mistyczne. Ważne są też emocje, jakie widok pięknie podanej potrawy wywołuje, nastrój oraz stan umysłu i serca naszych klientów. Tego samego uczymy naszych Gości, bo sushi przełykane w pośpiechu, nieuważnie to tylko kawałki ryżu i surowej ryby z dodatkami, ale jedzone z koncentracją i uwagą jest prawdziwą przygodą z kulinarnym arcydziełem Wschodu.
Wprowadźmy się zatem w odpowiedni nastrój, stwórzmy atmosferę, by celebrując każdy gest i ważąc słowa spróbować niezwykłych potraw kuchni japońskiej.

Zapraszamy
Anita Agnihotri & Mariusz Łuszczewski

Każde ziarenko ryżu traktowane jest z należną mu uwagą, a kawałki ryby są zawsze perfekcyjnie pokrojone, o idealnym kształcie i grubości.

Gotując zgodnie z tradycyjnymi recepturami, przywiązujemy ogromną wagę do wszystkich prawideł wschodniej sztuki kulinarnej.

 

GALERIA

 

Aktualności

Tokyo Sushi'n'Grill już otwarte !!!

  • 27 kwietnia, 2014
Serdecznie zapraszamy na Rynek Sienny 3 (podzamcze).

Ekstaza w podniebieniu

  • 4 marca, 2014
Serce Tokio, najmniejsza restauracja świata, w menu wyłącznie sushi. Przed nami stoi blisko 90-letni Jiro Ono, właściciel lokalu, mistrz sushi, człowiek który całe życie poświęcił na poszukiwaniu doskonałego smaku... Czytaj dalej.

 

Kontakt

Adres

Tokyo Sushi'n'Grill
ul. Rynek Sienny 3
Szczecin (Podzamcze), Poland

Kontakt

tel: +48 91 433 71 40
e-mail: tokyo@tokyorestaurant.pl

Znajdz na mapie


Restauracja Tokyo Sushi'n'Grill jest otwarta codziennie od 13:00 do 23:00